Hakkımızda

Share Us

Hakkımızda


Royal Atlantis Spa & Resort Hotel

Antalya Manavgatta otellerin  sakin, şehir gürültüsünden uzak Gündoğdu beldesinde 14,000 metrekarelik alana denize sıfır inşa edilen tesisimiz 2009 yılında hizmete başlamış olup, Side’ye 15, Manavgat'a 15 km, Antalya Hava limanına 45 km, Antalya Kent merkezine 65 km uzaklıktadır.

288 oda 800 yatak kapasitesi ve en önemlisi kaliteli, güler yüzlü servis anlayışı ile kısa sürede misafirlerimizin gönlünde yer almıştır. Kilometrelerce uzanan yumuşak ve ince kumdan oluşan doğal plajımızda denizin ve güneşin keyfine varacak, SPA & WELLNESS deneyimleri ile arınacaksınız.

Royal Atlantis Beach Hotel

Antalya’nın sakin, şehir gürültüsünden uzak Gündoğdubeldesinde denize sıfır 4 yıldızlı tesisimiz çok büyük yeşil alanı ve incekumdan oluşan geniş sahili ile bölgede eşsiz bir konumdadır. Side’ye 15,Manavgat'a 15 km, Antalya Havalimanına 45, Antalya Kent merkezine 65 kmuzaklıkta olan tesisimiz Ultra Her Şey Dahil hizmet vermektedir. Tesisimiz 144oda 288 yatak kapasitesi ve kaliteli, güler yüzlü servis anlayışı ile sürekligelen misafir sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Royal beach hotel her şeyden önce doğal güzellikler içinde sakin tatil geçirmek isteyen misafirlerin ilk tercihidir.

Geri Dön
WHATSAPP